Kontakt ja Meist Leht

Meist

Finantseerimine.ee on kaasaegne veebileht, mille fookuses on Eesti majandustegevus ja -arengud. Keskendume sellele, et kõik finantsarengud oleks päevakohased ja kaasajastatud käesoleval lehel.

Veebilehe sisu toodavad vabatahtlikud inimesed, kelle hobiks on investeerimine, finantseerimine ja huvi Eesti riigi majandusarengute vastu. Valdav osa siinkirjutajatest on kõrgharidusega (Tallinna Tehnika Ülikool ja Tartu Ülikool) ning peavad ennast piisavalt pädevateks, et kaasa rääkida majandusteemadel.

Miks me lõime Finantseerimine.ee veebilehe? Finantseerimise veebilehe lõime sellepärast, et tahtsime luua kommuuni, kus inimesed saaksid ise küsida ja vastata finatseerimisalastele küsimustele. Nagu öeldakse – seltsis on segasem.

Koos teemasid arutades on kergem leida õiged lahendused ja suunad. Pealegi, finantseerimine on väga kiirelt arenev valdkond, tulevad peale krüptovaluutad, avatud pangandus ning vanad olijad nagu ettevõtte ja tarbija finantseerimine pole kuhugile kadunud. Üksi on raske uute tuultega kursis olla, aga meeskonnana koostööd tehes on huvitavam ja saab kiiremini uute teemadega sina peale.

Kontakt

Küsimusi saate küsida Kontakt ja Meist lehelt.

Oleme eriti avatud küsimustele, mis teid huvitavad majanduse aspektist ja mis on seotud finantseerimisega.

Küsimuste korral palun kasutage all pool olevaid emailiaadresse:

  • Info@finantseerimine.ee
  • Taavi@finantseerimine.ee

Reklaam

Reklaam on interneti osa. Kui teil on häid ideid, kuidas koostööd teha, siis võtke ühendust reklaam@finantseerimine.ee.

Oleme huvitatud koostööst ja reklaamist, mis jääb finantseerimise valdkonda.